Pomimo długoletnich i nieustannych prób pracy nad bilokacją/teleportacją nadal ich nie opanowałem. Jest to jeden z głównych powodów przez który mój kalendarz jest mocno zapełniony terapią i cyklicznymi warsztatami, znajduję jednak czas na ciekawe projekty i współpracę - jeśli znajdziemy wspólne terminy a twoje propozycje są zgodne z moimi wartościami, na pewno znajdziemy płaszczyznę do współpracy.

W czym mogę ci pomóc?

Superwizja

Jestem superwizorem metody dramy, pracuję dramą jako techniką wiodącą ponad dziesięć lat. Mogę cię wesprzeć jeśli potrzebujesz superwizji swojej pracy trenerskiej.

Warsztat

Prowadzę warsztaty dla młodzieży, dorosłych, osób specjalizujących się w pracy z młodzieżą, KRPA, ZI
Wierzę w moc działań profilaktycznych i poważnie do nich podchodzę - w swoich warsztatach opieram się o badania naukowe.

Konferencja

Jeżeli organizujesz konferencję dotyczącą pracy z młodzieżą, problemów dorastania, dobrostanu psychicznego dzieci i młodzieży - jestem otwarty na propozycje.

Wykład

Jestem wykładowcą na dwóch uczelniach, pracuję w obszarach związanych z Dramą, Arteterapią oraz Komunikacją interpersonalną.

Wywiad

Chcesz przeprowadzić ze mną wywiad, podczas którego porozmawiamy o młodzieży, problemach dorastania, o tym jak wspierać młodzież - jestem otwarty na propozycje.

Live

Chcesz żebym wziął udział w twoim live, podczas którego porozmawiamy o młodzieży, problemach dorastania, o tym jak wspierać młodzież - jestem otwarty na propozycje.