Nazywam się Michał Maciejak i biorę na warsztat problemy dojrzewania.

Możesz kojarzyć mnie jako trenera, superwizora, terapeutę i wykładowcę.
Jedną z moich pasji jest wspieranie dobrostanu psychicznego w oparciu o kontekstualne nauki o zachowaniu, a specjalność to profilaktyka, przeciwdziałanie przemocy i promowanie zdrowia psychicznego.
Jako ekspert, łączę wiedzę psychologiczną z praktyką, aby pomagać dzieciom, młodzieży i profesjonalistom w ich codziennych wyzwaniach.
Moim celem jest znalezienie skutecznych rozwiązań dla problemów młodych ludzi, ich rodziców i nauczycieli.
Po ponad 10000 godzinach przeprowadzonych szkoleń, warsztatów, treningów, superwizji stwierdzam jestem praktykiem, który wie, jak przekuć teorię w realne zmiany.
Wierzę, że pedagogika to nie tylko nauka, ale przede wszystkim dyskurs społeczny. Jako trener dramy, superwizor, arteterapeuta i terapeuta Akceptacji i Zaangażowania, przekraczam granice tradycyjnego nauczania, zapraszając do zaangażowanego działania na rzecz ich dobrostanu


Będąc w Zarządzie Fundacji Owoc Spotkania, Centrum Wsparcia i Terapii oraz prezesem Centrum Wsparcia Psychospołecznego, których jednym z celów statutowych jest dbanie o dobrostan psychiczny dzieci oraz młodzieży.
A także współpracując z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji, ONZ, Caritasem,
NGO, Firmami, Wydawnictwami, Uczelniami, Szkołami na terenie całej Polski,
Samorządami, Kuratorami – obserwuję proces dojrzewania z wielu stron i widzę ogromną potrzebę jego wielowymiarowego wsparcia.