“We have a dream…”

🍏 Marzysz o szkole, której społeczność oparta jest na dobrych relacjach?

🍏 O szkole, gdzie nauczyciele i nauczycielki okazują sobie wsparcie, mają poczucie, że grają do jednej bramki?

🍏 Marzysz o szkole, w której młode osoby czują się traktowane z szacunkiem i po partnersku? Gdzie szanowana jest ich autonomia, krytyczne myślenie? Gdzie panują jasne i równe zasady?

🍏Marzysz o szkole, w której nauczyciele i rodzice współpracują ze sobą, by razem rozwiązywać problemy i wspierać młodzież w rozwijaniu się?

My też.

🍎 Dlatego w Fundacji Owoc Spotkania pracujemy nad narzędziami, które wspierają oddolne zmiany w szkole. Dwa z nich: karty rozwojowo-profilaktyczne Edukacja Bez Przemocy do pracy dla rad pedagogicznych oraz gra dla młodzieży FortMind już są dostępne nieodpłatnie na naszej stronie! Link: https://owocspotkania.org/zasoby/

🍎 Dzisiaj i Ty możesz mieć swój udział w urzeczywistnianiu marzenia o lepszej, mądrzejszej i bezpiecznej edukacji. Organizujemy zrzutkę na rozwój naszych narzędzi. Każda złotówka wpłacona na kampanię “Edukacja Bez Przemocy” to jeden krok bliżej do urzeczywistnienia naszej wspólnej wizji: https://wspieram.to/edukacja-bez-przemocy

⭐ Twoja wpłata to nie tylko wsparcie projektu, w którym stworzymy nowe narzędzia psychoedukacyjne. Dzięki wsparciu masz możliwość otrzymania wydrukowanego w wysokiej jakości zestawu kart Edukacja Bez Przemocy lub gry FortMind! To jednorazowa akcja (01.06-15.07.24), a nagród w zbiórce jest dużo więcej!