Konferencja: Jak dbać o zdrowie psychiczne w sieci i w życiu

Konferencja Profectus to przede wszystkim szansa na wymianę myśli i doświadczeń oraz przestrzeń do dyskusji i wzajemnej inspiracji. W trakcie IX już edycji odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem dr. Jacka Kozłowskiego, który będzie moderatorem dyskusji oraz Barbary Anny Tryboń, dr Beaty Świeży i Michała Maciejaka. Serdecznie zapraszamy do udziału.

dr Jacek Kozłowski – psycholog biznesu, konsultant, executive & team coach, partner zarządzający w firmie Nobus Solution oraz certyfikowany asesor i konsultant w firmie DDI Polska, specjalista w zakresie coachingu wyższej kadry menadżerskiej, pracuje również z klientami indywidualnymi w zakresie coachingu życiowego.

dr Beata Świeży – psycholog, coach, trener, od 12 lat wspiera menedżerów i zespoły w lepszym zarządzaniu oraz przechodzeniu przez zmiany,a także kryzs lub konflikt. Doświadczony coach PCC International Coach Federation, polski mentor Erickson College International, terapeutka w trakcie całkowitego szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Barbara Anna Tyboń: psychoterapia, rozwój, edukacja – pracuje w obszarze psychoterapii, rozwoju i edukacji od 15 lat, dr nauk humanistycznych, certyfikowana terapuetka, licencjonowany zen coach, trenerka uważności i współczucia.

Michał Maciejak – Trener Dramy – Certyfikowany Trener Dramy oraz trener warsztatów profilaktycznych i antydyskryminacyjnych. Pracuje przede wszystkim z młodzieżą, zajmuje się problemami dojrzewania i pomaga zrozumieć ich konsekwencje w skali mikro i w skali makro.
Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu, który odbędzie się drugiego dnia konferencji.