Bezpłatne warsztaty

🍎 Mamy wspaniałe wieści, którymi już dziś możemy się z Wami podzielić!

⭐ Nasza fundacja właśnie otrzymała grant na realizację serii warsztatów psychoedukacyjnych!

👐 Jesteśmy niesamowicie wdzięczni_e za wsparcie i zaufanie, jakie nam udzielono. Będziemy w ten sposób wspierać miasto Łódź w realizowaniu polityki przeciwdziałania uzależnieniom i podejmowaniu ryzykownych decyzji.

💪 Dzięki dofinansowaniu od Urząd Miasta Łodzi będziemy mogły_li zorganizować warsztaty WenDo i SZTAMY, które pomogą młodzieży rozwijać odporność psychiczną, asertywność i zdobywać nowe umiejętności. Wydamy też publikację o dobrostanie psychicznym młodzieży, której formę i treść opracujemy w gronie eksperckim. Mamy mnóstwo energii i gotowości do pracy!

📢 Zachowajcie czujność, ponieważ wkrótce ogłosimy szczegóły dotyczące tych warsztatów i innych działań projektowych. Mamy duże doświadczenie w ich organizowaniu i wiemy, jak w WenDo i SZTAMĘ angażuje się młodzież. Cieszymy się, że będzie to okazja, by dzielić się dobrą energią w Łodzi.

🫶 Dziękujemy Wam za inspirację, motywację i wsparcie – bo to z myślą o Was powstał ten projekt!!

🛶 Zadanie jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2025.